نماینده رسمی پیمتاش در ایران

درباره ما

شرکت میراب آرین نماینده انحصاری پیمتاش ترکیه

بیش از ۵۰ سال است که شرکت میراب آرین در عرصه‌ی لوله، اتصالات و شیرآلات در بازار ایران فعالیت می‌کند. همزمان با ورود UPVC به ایران از سال ۱۳۸۵، میراب آرین به واردات محصولات UPVC و اخذ نمایندگی از تولیدکنندگان معتبر اروپایی پرداخته و شبکه‌ی فروش این محصولات را در سراسر کشور ایجاد کرده است.

میراب آرین، نماینده­ی انحصاری شرکت پیمتاش ترکیه در ایران است. محصولات پیمتاش در ایران با وارانتی یک ساله­ی میراب آرین ارائه می­شوند.

گروه ما با فعالیت گسترده خود در زمینه تأمین و توزیع سیستم های لوله کشی ساختمانی و صنعتی (آب، گاز، بخار) و ارائه خدمات تکمیلی مشاوره‌ای و اجرایی، همراه با مراکز متعدد تهیه و توزیع در تهران، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین و با سابقه ترین بنگاه‌های فعال در این حوزه مطرح بوده و پاسخگوی بخش اعظمی از نیاز پروژه‌های ساختمانی و عمرانی می‌باشد.

با توجه به مراکز فروش ما در بازارهای خیام و شادآباد تهران، این مجموعه اقدام به تأسیس شرکت میراب آرین با هدف تولید سیستم های لوله کشی پلیمری و به منظور ایجاد هماهنگی در فروشگاههای تابعه و مدیریت بر زنجیره تامین در جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان نمود.
در حالی‌که بیش از چهاردهه از فعالیت ما می‌گذرد مفتخریم که با داشتن سیستم مجهز فروش، انبار و ترابری در حوزه‌های مختلف صنعت ساختمان، آب و تأسیسات، نقش بسزایی در تأمین و تجهیز پروژه‌های متعدد ساختمانی، صنعتی و عمرانی در سطح کشور داشته باشیم. تجربه و دانش علمی ما در صنعت ساختمان، آب و تأسیسات، ما را قادر می‌سازد که علاوه بر سفارش و تأمین کالا، در زمینه معرفی تیم‌های اجرایی و مشاوره تخصصی در این حوزه ها با شرکت‌های ذیربط همکاری لازم را داشته باشیم.

درسال های اخیر شرکت میراب آرین با توجه به نیاز بازار داخل و با هدف تامین نیاز شرکتهای فعال در صنایع آب و فاضلاب، کشاورزی، نفت و پتروشیمی ،ساختمان و …. اقدام به تولید لوله های پلی اتیلن (PE) و واردات و پخش مستقیم لوله ، اتصالات و شیرآلات پی.وی.سی سخت (PVCU) فشارقوی مطابق با استاندارد بین المللی DIN 8061/2,3 از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان کشور اروپایی نموده است . ما در طول این سال‌ها همواره هدف اصلی خود را ارائه خدمات باکیفیت و صادقانه، در جهت جلب رضایت مشتریان قرار داده ایم.

 

نامه های نمایندگی