نماینده رسمی پیمتاش در ایران

فلنچ آداپتور چسبی UPVC

فلنچ آداپتور چسبی UPVC، یکی از انواع اتصالاتی است که در سیستم‌های لوله‌کشی فشار قوی کاربرد دارد. این قطعه عمدتاً به منظور اتصال شیرهای فلکه و شیرهای خودکار به خطوط UPVC مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های فلنج چسبی یو پی وی سی UPVC می‌توان به مقاومت بالا در برابر فشار و سهولت در باز و بسته کردن فلنچ‌ها در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری سیستم اشاره کرد.

این قطعه همچنین در نوسازی موتورخانه‌های قدیمی که لوله و اتصالات بکار رفته در آنها از جنس UPVC نیستند نیز کاربرد دارد. درصورتی‌که با توجه به محدودیت‌های پروژه، تنها امکان تعویض بخش‌های از لوله‌کشی وجود داشته باشد، می‌توانیم برای اتصال لوله‌های قدیمی به لوله‌های UPVC از فلنچ آداپتور چسبی پیمتاش استفاده کنیم. برای این منظور، یک رینگ و فلنچ چسبی را در ابتدای خط لوله‌ی UPVC و یک رینگ و فلنچ از جنس خط لوله‌ی قدیمی (گالوانیزه یا پلی‌اتیلن) را در طرف دیگر قرار می‌دهیم. پس از آنکه یک واشر لاستیکی به منظور آب‌بندی در میان رینگ و فلنچ‌ها قرار گرفت، دو قسمت از طریق سوراخ‌های موجود بر روی رینگ و به وسیله‌ی پیچ و مهره به یکدیگر متصل می‌شوند.

در سایزهای بالا، توصیه می‌شود به منظور اتصال دو خط لوله‌ی UPVC نیز (به جای بوشن) از فلنچ چسبی پیمتاش استفاده کنیم. فلنچ آداپتور چسبی UPVC پیمتاش (UPVC Solvent Cement Flange Adaptor)، از سایز ۲۰ تا ۳۱۵ میلی‌متر موجود است.

فلنچ UPVC

فلنچ UPVC

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید