نماینده رسمی پیمتاش در ایران

لوله UPVC پیمتاش

لوله‌های UPVC پیمتاش ترکیه، یکی از محبوب‌ترین و پرتقاضاترین محصولات این برند هستند که در زمینه‌های مختلف به ویژه در سیستم لوله کشی استخرها کاربرد دارند. این لوله‌ها به رنگ خاکستری بوده و برای استفاده در دمای کاری ۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد و فشار کاری ۴ الی ۱۶ بار مناسب هستند.

ویژگی‌های لوله UPVC فشار قوی پیمتاش

حداکثر دبی جریان

سطح داخلی صاف و صیقلی لوله‌های یو پی وی سی پیمتاش، حداکثر دبی جریان را تضمین می‌کند و افت فشار سیستم در اثر اصطکاک را به حداقل می‌رساند. این ویژگی، از ته‌نشین شدن لجن در شبکه‌های فاضلاب و آلودگی آب آشامیدنی بر اثر تجمع و تکثیر میکروب‌ها جلوگیری می‌کند.

غیرسمی، بی بو و بی رنگ

برخورداری لوله‌های یو پی وی سی Pimtas ترکیه از گواهینامه‌های بین‌المللی WRAS و KIWA، حاکی از آن است که این محصولات، تاثیری بر کیفیت سیال نمی‌گذارند. از این رو، این لوله‌ها برای استفاده در زمینه‌هایی که مستقیماً بر سلامت انسان تاثیر می‌گذارند، از جمله صنایع غذایی و سیستم‌های توزیع آب آشامیدنی، کاملاً مناسب هستند.

عایق گرما و صدا

لوله‌ و اتصالات UPVC پیمتاش، انتخاب مناسبی برای نصب در مناطق مسکونی به شمار می‌رود چراکه سر و صدای ناشی از ضربه قوچ یا Water Hammer را به محیط منتقل نمی‌کند. این لوله‌ها در بیشتر مواقع به عایق حرارتی نیازی ندارند چون قادرند دمای سیالی که در سیستم جریان پیدا می‌کند را به میزان قابل توجهی حفظ کنند.

مقاومت در برابر خوردگی شیمیایی

لوله‌های UPVC در برابر بیشتر الکل‌ها، اسیدها و بازها، آب نمک و بسیاری دیگر از سیالات خورنده مقاوم هستند و از این رو، برای پروژه‌های صنعتی هم کاربرد دارند. از آنجا که این لوله‌ها، برخلاف لوله‌های فلزی، در تماس با آب حاوی کلر و آب با pH پایین دچار خوردگی نمی‌شوند، انتخاب مناسبی برای لوله کشی استخرهای شنا، جکوزی‌ها و پارک‌های آبی به شمار می‌روند.

ضریب انبساط طولی پایین

لوله‌های UPVC فشار قوی مانند سایر مواد پلاستیکی، در نتیجه تغییرات دمایی بالاتر و پایین‌تر از دمای نصب، دچار انبساط و انقباض طولی می‌شوند. با این حال، تغییرات طولی این لوله‌ها در مقایسه با سایر محصولات پلیمری از جمله ABS، PE و PP، کمتر است. به این ترتیب، خسارات ناشی از تغییرات دمایی در سیستم‌های UPVC، کمتر از سیستم‌هایی است که در آنها از محصولاتی از جنس سایر مواد پلیمری استفاده شده است.

نصب آسان

اتصال آسان و مطمئن لوله‌های یو پی وی سی پیمتاش ترکیه با استفاده از اتصالات چسبی یا رزوه‌ای و بدون نیازی به ابزاری خاص، از دیگر ویژگی‌های این لوله‌ها به شمار می‌رود.

سایزینگ صحیح لوله‌های UPVC پیمتاش

انتخاب سایز لوله برای سیستم‌های انتقال و توزیع سیالات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در صورتی که سایز لوله، کوچکتر از نیاز سیستم باشد، دبی مورد نظر بدست نمی‌آید و یا برای دستیابی به دبی مورد نظر، ناچار هستیم از پمپی با توان بالاتر استفاده کنیم. همچنین اگر سایز لوله را بالاتر از نیاز سیستم بگیریم، به دلیل فشار پایین جریان، خطر ته نشین شدن رسوبات وجود دارد. واضح است که در صورت استفاده از لوله‌های بزرگتر، هزینه‌ی بیشتری صرف اجرای سیستم لوله‌کشی می‌شود.

لوله‌های UPVC پیمتاش را از کجا تهیه کنیم؟

میراب آرین، نماینده‌ی رسمی پیمتاش ترکیه در ایران است. این شرکت، لوله‌های UPVC پیمتاش از سایز  ½ اینچ (۱۶ میلی متر) تا ½۱۲  اینچ (۳۱۵ میلی متر) را به همراه طیف گسترده‌ای از اتصالات چسبی و رزوه‌ای و شیرآلات دستی و اکچویتوردار به طور مستقیم وارد می‌کند و با بهترین قیمت و شرایط ویژه در اختیار مشتریانی در سراسر کشور قرار می‌دهد. لوله‌های سایز ۱۶ تا ۲۰۰ میلی‌متر از نوع لوله‌ی UPVC فشار قوی PN16 و لوله‌های سایز ۲۰۰ میلی‌متر به بالا از نوع PN10 هستند.

لوله upvc فشار قوی پیمتاش

لوله upvc پیمتاش