نماینده رسمی پیمتاش در ایران

چسب HYDRO&SEAL

برند HYDRO & SEAL، تامین‌کننده‌ی سبد کاملی از انواع چسب برای سیستم‌های لوله‌کشی پلیمری است. محصولات این برند در زمینه‌های مختلفی از جمله استخر و جکوزی، شبکه‌های توزیع و تصفیه آب و فاضلاب، آبیاری و کشاورزی و پروژه‌های صنعتی کاربرد دارند. محصولات Low-VOC این برند، ضمن انتشار کمتر گازهای گلخانه‌ای و بوی کمتر، سازگار با محیط زیست هستند. ماندگاری بالا (۳۶ ماه)، یکی دیگر از ویژگی‌های محصولات هیدرواندسیل به شمار می‌رود.

کاربرد‌های چسب یو پی وی سی

چسب‌های UPVC برند HYDRO & SEAL جهت اتصال در سیستم‌های لوله‌کشی فشار قوی (PN-16) کاربرد دارند. این محصولات در ویسکوزیته‌های مختلف جهت تنظیم مدت زمان لازم برای برقراری اتصال با توجه به سایز لوله، عرضه می‌شوند.

نحوه استفاده از چسب هیدرواندسیل

این چسب‌ها، لایه‌ای از جداره‌ی خارجی لوله و جداره‌ی داخلی اتصال را در خود حل می‌کنند و پس از برقراری اتصال در سطح مولکولی، تبخیر می‌شود. چسب‌هایی با غلظت (ویسکوزیته) پایین در شرایط آب و هوایی سرد مورد استفاده قرار می‌گیرند چراکه سرعت تبخیر در این آب و هوا، پایین‌تر است. به همین ترتیب، از چسب‌هایی با غلظت بالا نیز برای آب و هوای گرم استفاده می‌شود.

خرید چسب هیدرواندسیل

برند HYDRO & SEAL، چسب‌های UPVC را بر اساس نیاز مشتریان به‌صورت قوطی‌های ۲۵۰ گرمی، ۵۰۰ گرمی و ۱ کیلوگرمی در چهار رنگ آبی، سبز، صورتی و طوسی به بازار ایران، عرضه کرده است. چسب آبی این برند، با فرمولاسیون ویژه برای سیستم لوله‌کشی استخرهای شنا و جکوزی‌ها تولید شده است. کلیه‌ی چسب‌های هیدرواندسیل HYDRO&SEAL در فهرست محصولات مورد تایید موسسه‌ی آمریکایی NFS International (استاندارد ASTM D2564 برای لوله و اتصالات PVC) قرار دارند و مورد تایید موسسه انگلیسی Lloyd’s Register هستند.

چسب hydro&seal

چسب هیدرواندسیل

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید