نماینده رسمی پیمتاش در ایران

چسب HYDRO&SEAL

محصولات HYDRO&SEAL با عنوان چسب HYDRO&SEAL توسط متخصصان پلیمر طراحی و تولید میشوند و با بهترین کیفیت سیستم های لوله کشی پلیمری  شامل لوله،اتصالات ،شیر آلات UPVC و چسب های CPVC ،UPVC ، ABS ، پرایمر و کلینر را به بازارهای بین المللی ارائه میدهد.

محصولات این شرکت برای استفاده در سیستم های فشارقوی آب و فاضلاب ، آبیاری کشاورزی ، استخر و در بسیاری از پروژه های تجاری و صنعتی استفاده می شود

نحوه استفاده از چسب هیدرواندسیل :

ابتدا سطوح اتصال راکاملا تمیز نموده و چسب UPVC نیم لیتری HYDRO&SEAL را به صورت لایه نازکی بر روی آن پخش نمائید به صورتی که در انتهای لوله مقدار بیشتری چسب قرار گیرد. لوله و اتصال را بدون هیچگونه چرخشی تا رسیدن لبه لوله به انتهای اتصال داخل یکدیگر نمائید و برای چند ثانیه، بدون حرکت نگه دارید تا گیرایش اولیه بدست آید. اتصال پس از ۵ دقیقه محکم میگردد. چسب UPVC نیم لیتری HYDRO&SEAL  به شدت قابل اشتعال است، لذا در محل استفاده آن از کشیدن سیگار و ایجاد جرقه یا آتش جدا خودداری نمائید. به منظور محافظت از سیستم تنفسی حتما در محل از تهویه مناسب استفاده گردد. در صورت تماس با چشم سریعا چشمها را با مقدار زیادی آب بشوئید و به پزشک مراجعه نمائید.

چسب hydro&seal

چسب هیدرواندسیل

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید